Messi hraje, když Argentina porazila SAE 5:0 v přátelském utkání

Lionel Messi odehrál celých 90 minut a dostal se do výsledkové listiny, když Argentina porazila Spojené arabské emiráty 5:0 ve svém posledním přípravném zápase na mistrovství světa. Argentina vstřelila čtyři góly v prvním poločase přes Juliana Alvareze, posilu od Angela Di Maria a jeden od Messiho. Hvězdný hráč v Dresy MS ve fotbale 2022 s číslem 10 vstřelil báječný gól pravou nohou, čímž završil skvělý týmový pohyb, a Argentina i nadále vypadala jako silná útočná síla. Trenér Argentiny Lionel Scaloni provedl v poločase čtyři změny, ale rozhodl se nepolevovat svého hvězdného hráče a nechal Messiho na hřišti celých 90 minut.

Ve středu večer se v Abu Dhabi na stadionu Mohameda bin Zayeda shromáždilo více než 36 000 lidí, aby byli svědky práce superstar v dobré víře. Mnoho lidí na tribunách si už obléklo Argentina MS ve fotbale 2022 dres. Dominantní výhra Argentiny 5:0 podtrhla, proč je jihoamerická velmoc pevným favoritem na vítězství na mistrovství světa ve fotbale v Kataru. Messi také připravil Juliána Álvareze z Manchesteru City, aby otevřel skóre v 17. minutě, a nyní v posledních čtyřech mezinárodních zápasech vstřelil 10 gólů. Kromě toho by Joaquin Correa poskytl dvojnásobnému mistru světa a obhájci titulu Copa America pětibrankový náskok 15 minut do druhého poločasu.

Scaloni pojmenoval své 26členné týmy na mistrovství světa, ale o základní sestavě a závěrečných taktických úpravách se tento týden stále rozhoduje na základě posledních dojmů. Hráči v Argentina MS ve fotbale 2022 dres budou mít za pár dní oficiální zápas. Argentina zahájí svůj turnaj mistrovství světa proti Saúdské Arábii 22. listopadu. Ve skupině C se také utká s Mexikem a Polskem. Mezi favority na korunu patří současní držitelé titulu Copa America. fotbalový svět si bude přát, aby Messiho globální labutí píseň doplnila s trofejí pro mistrovství světa v ruce. Fanoušci v Dresy MS ve fotbale 2022 mu přejí srdečná přání.