Portugalci vyhráli nad Polskem 3:2

Fotbalisté Portugalska v Chorzówě porazili 3:2 Polsko a vyhráli i druhé utkání v Lize národů. O vítězství úřadujících mistrů Evropy, kteří nastoupili bez hvězdného Cristiana Ronaldav dresy Portugalskosko, rozhodli André Silva, Bernardo Silva a vlastní branku si dal Kamil Glik.

Charlie Mulgrew proměnil v prvním poločase penaltu, domácí vyrovnali v 52. minutě zásluhou Dora Peretzem vfotbalové dresya pak využili přesilovku po vyloučení Johna Souttara. Čtvrthodinu před koncem rozhodl vlastní gól Kieran Tierneyho a Izrael se bodově dotáhl na svého soupeře.

Ve čtvrtek se také hrála přípravná utkáni, z nichž nejzajímavější příběh nabídl duel Francie s Islandem. mistři světa totiž minutu před koncem zachránili remízu 2:2 a protáhli sérii neporazitelnosti na 14 zápasů.