Cristiano Ronaldo opouští zápas předčasně poté, co byl vystřídán

Cristiano Ronaldo opustil stadion před koncem remízy Manchesteru United 1:1 s Rayo Vallecano poté, co byl v poločase vystřídán. Na snímku byl bez Manchester United dres. Sedmatřicetiletý portugalský forvard, který z osobních důvodů vynechal předsezónní turné klubu do Thajska a Austrálie, chce údajně opustit klub, do kterého se vrátil loni. Minulý týden zopakoval své přání opustit United během schůzek v klubové tréninkové základně Carrington a Jorge Mendes jménem svého klienta pracuje na vytvoření únikových cest z Old Trafford. Zdálo se, že touží sundat si Fotbalové dresy United. Zatím však k žádnému přestupu nedošlo a klub veřejně tvrdil, že si chce ikonického útočníka ponechat.

Portugalská superstar se zdánlivě dočkala dobrého přijetí, když se poprvé vynořil z tunelu, aby se zahřál v Threatre of Dreams. Prvních 45 minut odehrál v Manchester United dres, než ho vystřídal Amad Diallo, který vstřelil úvodní branku zápasu. Přitáhlo to pozornost, že Ronaldo odešel ze země poté, co byl vystřídán, i když řekl, že je rád, že je zpět po prvním předsezónním zápase před novou sezónou. Zdroje řekly ESPN, že Ten Hag povzbudil členy týmu, kteří hráli proti Atléticu Madrid 24 hodin předtím, aby se zúčastnili přátelského utkání proti Rayo.

Ten Hag pro klubový web řekl: "Byla to směs mezi zkušenostmi a mládím (dnes). Ronaldo zůstává nejzjevnější hrozbou pro United – vystřelil nejjasnější šanci z úvodních 45 gólů – ale vypadá na řadu týdnů. "Plánujeme Cristiana Ronalda na sezónu, a to je vše." Těším se na spolupráci." Ten Hag řekl novinářům dříve v červenci. Ve svém Fotbalové dresy s číslem 7 skončil Ronaldo v minulé sezóně jako nejlepší střelec United, více jich zvládli pouze Mohamed Salah z Liverpoolu a Son Heung-min z Tottenhamu Hotspur. Premier League góly než on.