Zuřivý Cesar Azpilicueta se po porážce Arsenalu postavil fanouškovi Chelsea

Cesar Azpilicueta se ve středu večer střetl s fanouškem Chelsea na konci jejich porážky v Premier League proti Arsenalu. Je pochopitelné, že jednal z lásky k Chelsea dres. Blues utrpěli zničující porážku od svých městských rivalů, když Eddie Nketiah zajistil vítězství 4-2 pro Gunners. Bez Thiaga Silvy nebo Antonia Rudigera vzadu se tým Thomase Tuchela snažil vyrovnat s mladým útokem Arsenalu. Minuty po závěrečném hvizdu šel španělský obránce Azpilicueta směrem k West Stand na Stamford Bridge, když si všiml jednoho fanouška, který vypadal, že dělá gesto směrem ke krajnímu obránci.

Azpilicueta si vyměnil gesta s fanouškem, který stál v první řadě, než k němu přistoupil. Fanoušek v Fotbalové dresy vypadal omluvně, když zvedl ruce, než ukázal kapitánovi Chelsea palec. Na otázku ohledně výměny Azpilicuety s fanouškem Tuchel odpověděl: „Nebyl jsem toho součástí, viděl jsem to, ale upřímně, chápu i fanouška.“ Chelsea, která zůstává třetí, inkasovala v posledních třech domácích zápasech 11 gólů, zatímco Arsenal se posunul na úroveň bodů s Tottenhamem, zbývá šest zápasů. Chelsea se bude snažit vrátit na vítěznou dráhu, až v neděli přivítá West Ham na Stamford Bridge.

Azpilicueta byl v centru dění po celých 90 minut a vstřelil gól, který dostal Chelsea zpět na vyrovnaný stav na 2:2. V posledních minutách ale proměnil penaltu. Španěl, který měl na sobě Chelsea dres s číslem 28, byl z rozhodnutí nadšený, očividně nebyl šťastný, že Saka padla do boxu, ale VAR na rozhodnutí neviděl nic špatného. Pokud jde o výsledek, nejlepší čtyři naděje Arsenalu předvedly jeden ze svých nejlepších výkonů v sezóně v akčním střetnutí na Stamford Bridge. Zápasu se mohli zúčastnit pouze držitelé permanentek Chelsea a příznivci Arsenalu v Fotbalové dresy, takže oficiální návštěvnost stadionu s kapacitou 41 837 lidí byla pouhých 32 249.