Liverpool zajistil pohodlnou výhru 2:0 nad Villarrealem v semifinále Ligy mistrů

27. dubna, v prvním zápase semifinále Ligy mistrů UEFA 2021-2022, porazil Premier League Liverpool doma La Ligu Villarreal 2:0. Po vstupu do hry oba týmy zaznamenaly v prvním poločase bezbrankovou remízu. Ve druhém poločase si dal Henderson vlastní gól a Salah asistoval Maneovi v jeho Fotbalové dresy. Rudá armáda vstřelila dva góly během tří minut, aby vítězství přímo udržela až do konce. Liverpool skončil zápas 2:0. Soutěž v této hře je také diskusí mezi trenéry obou týmů a Klopp a Emery se také znají, takže obě strany jsou také transparentnější, pokud jde o formaci.

Po začátku utkání převzal iniciativu Liverpool. Ve 12. minutě Mane dostal centr od Salaha a přímo poslal fatální ohrožení branky, ale z pozice se mu nepodařilo trefit vršek. Ve 41. minutě Thiago v Fotbalové dresy s číslem 6 předvedl dlouhou střelu zpoza pokutového území, ale míč bohužel trefil pouze rám dveří. I když Villarreal v prvním poločase také přešel do protiútoku, počet případů byl velmi vzácný.

Když Liverpool znovu změnil strany k boji, zahájil silnou ofenzívu. V 53. minutě hry si Henderson vstřelil vlastní branku soupeře, Liverpool 1:0 Villarreal. V 55. minutě dosáhl Liverpool dvou branek. Po přihrávce od Salaha následoval Mane a skóroval na 2:0. Toto je Maneův 14. gól vstřelený ve vyřazovací fázi Ligy mistrů v Liverpool dres. Tento průlom také umožňuje hráči vyrovnat Drogbův rekord pro africké hráče.

Vzhledem k tomu, že Liverpool vede o dvě branky, očekává se, že i Rudá armáda ve druhém kole bude mít větší naději na kvalifikaci. Naznačují to i fanoušci v Liverpool dres. Abychom věděli, že tento zápas proti Villarrealu zabral v hledišti pouze jednu ránu, rozdíl v síle mezi oběma týmy je na první pohled jasný, což také ztěžuje Žluté ponorce, která se vrátila na domácí hřiště, dosáhnout návrat domů. Villarreal potřebuje Dobře si promyslete protiopatření.